משלוחים והחזרות חינם לכל הארץ

איפה המקום הטוב ביותר לשינה עבור הכלבים שלנו?

ילדה ישנה עם הכלב

תוכן הכתבה

לגדל כלב ולדאוג לכל צרכיו זו לא תמיד משימה פשוטה ולרוב המאמצים מתמקדים במזון לכלבים איכותי, טיפולים רפואיים, טיולים עם הכלב וכמובן לא מעט חום ואהבה. לצד כל אלו ובאופן מפתיע למדי, נראה כי בעלי כלבים רבים לא מודעים לחשיבות הרבה של שינה איכותית וטובה. חלק בלתי נפרד מאיכות חיים של כלבים וגם שלנו בני האדם. 

כאן באתר תוכלו למצוא מגוון של מיטות ומזרנים לכלבים שישפרו את איכות השינה של הכלבים שלכם, אבל כמובן שזה לא הכל. עלינו לוודא בנוסף שהם ישנים במקום האידיאלי ביותר עבורם. בואו ננסה להבין איך לבחור את הספוט המושלם עבור הכלבים שלנו. נבחן מקומות אידיאלים לשינה אצל כלבים וננסה לענות פעם אחת ולתמיד על השאלה האם זה נכון לאפשר לכלבים שלנו לישון איתנו במיטה. 

אז איפה כדאי שהכלב שלי ישן?

קודם כל חשוב לדעת שאין לשאלה הזו תשובה חד משמעית וזה תלוי במאפיינים השונים של כל כלב. ממש כמו בני האדם גם כלבים הם שונים ובעלי העדפות שונות. אחדים יעדיפו מיטה רכה במקום מבודד למשל בעוד אחרים ישמחו ממש לשמיכה דקה בלב ההתרחשות בבית. ככלל – המשתנים העיקריים שרצוי לקחת בחשבון הם גיל הכלב/ה, סגנון החיים שלו/ה ומאפייני האישיות. בואו נבחן את הדברים האלו באופן פרטני. 

צרכי השינה של גורים

גורים רואים בהורים ובבעלים שלהם מודל לחיקוי וזוהי הסיבה שצריך להתמיד מגיל צעיר בחינוך ואילוף. כמו כן לגורים יש הרבה מאד אנרגיה שהם פורקים מהר מאד ובגלל זה לא נדיר לראות אותם קורסים ונרדמים אחרי כמה דקות של משחק בלבד. אם אתם מגדלים גור או מתכוונים לאמץ גור בקרוב, שווה לשקול שינוי של אזור השינה שלו עם הגיל.

איך לשנות את איזור השינה של הגור- היעזרו בטיפים הבאים:

  • אל תשאירו את הגור בחדר נפרד עד כמה שניתן. 
  • תנו לגור לישון בסמיכות עליכם, עדיף בארגז ייעודי עם מצע נוח. 
  • נסו להרגיל את הגור בהדרגה לשינה בנקודה אחרת בבית שהיא לא לידכם. 

שימו לב שכל רעש הכי קטן, ריח או נוכחות של בני אדם או אנשים אחרים ליד גורים יעירו אותם. כך שחשוב שנדע ליצור עבורם סביבת שינה סטרילית ומנותקת מגירויים. 

צרכי השינה של כלבים בוגרים

כלבים בוגרים שנמצאים אצלנו מזה זמן מה זה כבר סיפור אחר. כלבים מחונכים לא לועסים רהיטים. הם יודעים לא לעשות צרכים בבית, כך שאפשר לתת להם קצת יותר חופש ומרחב תמרון. זה נכון גם לגבי זמן הלילה והשינה. חלק מהכלבים הבוגרים יבחרו לישון בחדר נפרד מהבעלים שלהם בעוד אחרים לא יסכימו להיפרד גם בלילה. תופעה נפוצה יחסית היא שינה על הרצפה הקרירה, מה שמסייע לווסת את חום הגוף בלילה. אם אתם סומכים על הכלב הבוגר שלכם, שווה בהחלט לתת לו כמה אפשרויות שונות של מקומות לישון בהם מתוכם יוכל לבחור. 

האם לאפשר לכלב/ה שלי לישון איתי במיטה?

נראה כי עולם בעלי הכלבים מתחלק לשניים – אלו שלא מוכנים בשום אופן לתת לכלב להיכנס לחדר השינה ואלו שלא מוכנים להעביר את הלילה בלי כירבול עם החברה על ארבע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין בעיה מיוחדת עם שינה במיטה עם הכלב שלנו כל עוד הוא מטופל נגד טפילים וכולם בטוחים. ישנם בהחלט יתרונות שצריך להכיר (פחות סיכון לחרדת נטישה, מיגון יותר טוב מהקור, חיזוק הקשר עם הבעלים). ישנם גם כמה חסרונות (עשוי להפריע בשינה שלנו, סכנה לנפילה ופציעה של הכלב או הדבקה בטפילים ומחלות שונות). בהחלט צריך לקחת את הדברים הללו בחשבון. מכאן כל אחד יכול להחליט בעצמו וזה באמת לא שחור ולבן. 

הכי חשוב – דאגו למיטה נוחה לכלבים שלכם

אם כך אפשר להבין כי את הנקודה המדויקת בבית שבה יישן הכלב אפשר בהחלט לשנות ולהתאים בהתאם לאופי שלו ולצרכים שלכם. ואם יש משהו שאסור להתפשר עליו זה המצע עליו ישנו הכלבים. עלינו לדאוג למיטה נוחה עבורם שתאפשר שינה איכותית וטובה וגם תשמור על הגב מבחינה אורתופדית. כאן באתר תוכלו למצוא מגוון של מזרנים ומיטות איכות ואתם מוזמנים להתייעץ בכל שלב לקראת הרכישה. כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף המאמר:

מאמרים קשורים

חתול באלינזי

חתול באלינזי (Balinese Cat)

טיפול בחתול באלינזי יכול להיות חוויה מתגמלת באמת. המראה הייחודי והאישיות התוססת שלהם בטוח ינצחו אותך, בעוד האופי המסתגל שלהם הופך אותם לבחירה מצוינת עבור סגנונות חיים שונים.

קראו עוד »
קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

 צלול לתוך עולמם של קבלייר קינג צ'ארלס, גזע כלבים מקסים הידוע במראה המובהק ובהתנהגות המקסימה שלהם. מאמר זה בוחן את התכונות הייחודיות שלהם, אופן הטיפול,

קראו עוד »
דילוג לתוכן