משלוחים והחזרות חינם לכל הארץ

טעויות נפוצות שבעלי חיות מחמד עושים אצל הוטרינר

טעויות נפוצות אצל הוטרינר

תוכן הכתבה

ביקור אצל הווטרינר יכול להיות מלחיץ הן עבורך והן עבור חיית המחמד שלך, במיוחד, אם חיית המחמד שלך חולה. עליך לפנות זמן בלוח הזמנים העמוס שלך, לתקצב את ההוצאות ולזכור את כל הפרטים והשאלות החשובות לווטרינר. בעלי לחיות מחמד עושים לפעמים טעויות הגורמות ללחץ מיותר במהלך הביקור אצל הוטרינר.

5 הטעויות הגדולות שיש להימנע מהן אצל הוטרינר

אי שימוש ברצועה או מנשא מתאימים

בזמן ההמתנה לתורכם במרפאת הווטרינר, חיות מחמד מסוימות ישמעו או יראו סימנים ברורים של חרדה. בעוד שאחרות, מתרגשות לפגוש את כל מי שהן רואות.
לא ניתן לחזות מראש את תנאי לובי ההמתנה במרפאה או כיצד חיית המחמד שלך תגיב. הדבר האחרון שאתה רוצה שהבדיקה השגרתית של חיית המחמד שלך תהפוך לביקור חירום בגלל פצעי נשיכה.

כשאתם מגיעים לווטרינר, יש לשמור על חיית המחמד כראוי. זה אומר שכלבים צריכים להיות עם רצועה לכלב קצרה וחתולים צריכים להיות בתוך תיק נשיאה או כלוב לחתול.
זה לא רעיון טוב להחזיק חתול או כלב קטן ביד, מכיוון שבעלי חיים אחרים עלולים להתפרע. השאירו את הרצועה הנמתחת בבית, קשה מדי להחזיק את הכלב שלכם קרוב אם מנגנון הנעילה נפתח.

הימנע מלבלות בלובי המרפאה אם חיית המחמד שלך חוששת, או נוטה לרדוף אחרי בעלי חיים אחרים. מומלץ להתקשר למשרד מהמכונית ולהסביר שאתה רוצה לחכות בחוץ עד שתורכם יגיע.

לא לדון בחששות פיננסיים מראש

רוב משרדי הוטרינר מספקים באופן אוטומטי הערכות להליכים העיקריים. אך, יכולים להכין אומדן לפי בקשה לכל ביקור עתידי. שוחח עם הוטרינר על החששות הפיננסיים שלך לפני שהם מתחילים באבחון או בטיפול. הם ינסו לעבוד במסגרת התקציב שלך ובדרך כלל יכולים להפנות אותך לאפשרויות תשלום כדי לעזור בעלויות גבוהות יותר.

מתעקשים להחזיק את חיית המחמד שלך

וטרינרים יודעים כמה אתה אוהב את חיית המחמד שלך ומבינים למה אתה רוצה להחזיק אותה במהלך הבדיקה או בהליך הנדרש. אבל, זה בדרך כלל אסור! הווטרינר והצוות מאומנים בטכניקות טיפול וריסון נכונות ששומרות על חיית המחמד שלך רגועה, בטוחה ונינוחה תוך הגנה על כולם מפציעות.

החזקת חיית המחמד שלך עלולה להיות מסוכנת לך, לחיות המחמד שלך, לווטרינר ולצוות. חיות מחמד לרוב מתנהגות בצורה יוצאת דופן אצל הוטרינר. כך שאפילו החיות הנחמדות ביותר, עלולות לנשוך או להתנגד מפחד או תסכול. חיות מחמד עשויות גם לנסות לקפוץ מהשולחן או לברוח, ולפצוע את עצמן בתהליך.

הווטרינר שלך יכול לשאת באחריות משפטית אם אתה או חיית המחמד שלך נפגעים. אז הישמע לבקשתו והשאר את הטיפול לאנשי המקצוע.

הסתרת מידע רלוונטי

תקשורת טובה עם הווטרינר שלך חיונית לרווחתה של חיית המחמד שלך. חיות המחמד שלנו לא יכולות לדבר בעד עצמן, אז אנחנו חייבים להיות הנציגים שלהן.

חלק מבעלי חיות מחמד דואגים לחפף ועשויים להשמיט פרטים קטנים. אך מידע זה, יכול להיות חיוני לאבחון או טיפול בחיית המחמד שלך. הווטרינר צריך לדעת כמה זמן נמשכת מחלה. תהיו כנים אם עברו מספר חודשים (לא משנה מה גרם לכם לחכות). ואם פספסתם כמה ממינוני התרופות של החיית מחמד שלכם, גם את זה הווטרינר צריך לדעת.

בעיית תקשורת נוספת עלולה להתרחש אם אתה שולח מישהו אחר לווטרינר עם חיית המחמד שלך. אם אתה המטפל ומקבל ההחלטות העיקרי של חיית המחמד שלך, נסה להיות זה שמדבר עם הווטרינר. אם אינך יכול להיות שם באופן אישי, ספק מספר טלפון שלך כדי שהווטרינר שלך יוכל להתקשר. אחרת, הווטרינר עלול לפספס משהו שרצית או לעשות הליך שאינך מעוניין שיבוצע.

התעלמות מהמלצות וטרינריות

אחת הטעויות הגדולות ביותר של בעלי חיות מחמד שהם פועלים בניגוד לעצות וטרינריות ומחמירים את המצב בשוגג עבור חיות המחמד שלהם.

אם הווטרינר אמר לשים קונוס על חיית המחמד שלך לאחר הניתוח, תעשה כפי שהורה. אם תוריד את הקונוס כי חיית המחמד שלך נראית אומללה, אתה עלול לגרום לכך שהיא תמשוך את התפרים שלה, וזה מקרה חירום.
ניתן להימנע מכך עם שיחה לווטרינר שלך ולדבר על הדאגות והחששות שלך.

כך גם לגבי החלפת תרופות או טיפולים אחרים מבלי לדון בכך קודם. אם משהו שהוטרינר שלך המליץ ​​לא עובד, שאל מה אתה יכול לעשות במקום זאת. תסמוך על הווטרינר והצוות – הם שם כדי לעזור ורוצים שחיית המחמד שלך תהיה בריאה.

טיפים שיעזרו לשרוד את הביקור אצל הוטרינר

  • חטיפים וצעצועים אהובים: מומלץ להביא צעצועים וחטיפים שחיית המחמד אוהבת. פריטים אלו יכולים לעזור להרגיע אותה ולהסיח את דעתה מהחששות שלה.
  • מומלץ להימנע מלהאכיל את חיית המחמד שלכם 4-6 שעות לפני הביקור, כדי למנוע בחילות והקאות.
  • צור קשר עם הוטרינר מראש ושאל אם יש המלצות ספציפיות בנוגע להכנת חיית המחמד לביקור.

לסיכום

חשוב שבעלי חיות מחמד יהיו מודעים לטעויות הנפוצות שעושים אצל הוטרינר. טעויות אלו עלולות לפגוע באבחון ובטיפול בחיית המחמד, ואף להוביל לסכנת חיים. הוטרינר הוא המקצוען שיכול לאבחן וטפל בצורה הטובה ביותר בחיית המחמד שלכם. הקפידו לתקשר איתו באופן פתוח וכנה, לספק לו את כל המידע הרלוונטי ולפעול לפי הוראותיו.

ב"גג לחיות" אנו מאחלים לכם ולחיות המחמד שלכם בריאות איתנה! מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ונשמח להתאים לחיית המחמד את הציוד המתאים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף המאמר:

מאמרים קשורים

אילוף סנט ברנרד

סן ברנרד (St. Bernard)

האם אתה בעלים של סן ברנרד, או שוקל להביא אחד לביתך? מאמר זה הוא קריאת חובה עבורך. אנו מתעמקים בכל מה שצריך לדעת על הגזע

קראו עוד »
דילוג לתוכן