משלוחים והחזרות חינם לכל הארץ

בול טרייר

בול טרייר

תוכן הכתבה

הבול טרייר הוא שובב וחביב, לפעמים עקשן, אבל תמיד מסור. 'ראשי הביצים' הייחודיים הללו הם בני לוויה שופעים ושריריים המשגשגים בחיבה ופעילות גופנית. בול טרייר הם טריירים חזקים, בעלי עצמות גדולות, הנעים בצעד דק המצביע על זריזות ועוצמה. סימן ההיכר של הגזע הוא ראש ארוך בצורת ביצה עם אוזניים זקופות ומחודדות, ועיניים קטנות ומשולשות מנצנצות בהומור טוב. המעילים מגיעים בשני סוגים: לבנים; וכל צבע אחר (כולל פסים מבריקים אטרקטיביים), מוצק או עם סימנים לבנים. BT עשוי היטב הוא התמונה של נחישות ושיווי משקל שרירים. ישנם ארבעה מפתחות לאושר שלהם: סוציאליזציה מוקדמת עם כלבים ואנשים. אימון תקיף אך אוהב. פעילות גופנית בשפע. והרבה זמן איכות עם בני האדם הנערצים שלו. אם הדרישות הללו מתקיימות, אין בן לוויה נאמן, חביב ומשעשע יותר. זהו 'גזע האישיות' האולטימטיבי.

בריאות של בול טרייר

בעלים של אבות וסכרים פוטנציאליים שמגדלים צריכים להראות הוכחות לבדיקות לבעיות כליות ולב, וגורים צריכים להיבדק לשמיעה לפני שהם עוזבים את המגדל. מגדלים מסורים מתקשרים ביניהם באופן קבוע ופועלים יחד למען בריאות הגזע ושמירה על תכונותיו הטובות ביותר של הגזע. בול טרייר ממגדלים טובים אשר בודקים בריאות הופכים בדרך כלל לבני משפחה בריאים, מאושרים.

טיפול וטיפוח 

פרווה קצרה, שטוחה ומבריקה של הבול טרייר דורשת תחזוקה מינימלית. צחצוח שבועי עם מברשת זיפים רכה או כפפת ציד יעזור להסיר לכלוך ושיער רפוי ולשמור על הכלב במיטבו. יש לבדוק את האוזניים באופן קבוע ולנקות במידת הצורך. יש לגזוז את הציפורניים לעיתים קרובות. שכן ציפורניים ארוכות מדי עלולות לגרום לכלב אי נוחות ובעיות בהליכה וריצה. למוצרי טיפוח והגיינה לכלבים שיתאימו לטיפוח הכלב שלך. 

בול טרייר נהנה מפעילות גופנית יומיומית ומתונה המספקת גירוי נפשי ופיזי טוב, כמו טיולים נחמדים וארוכים עם המשפחה. הגזע פותח לספורט כמו גם להיות בן לוויה של ג'נטלמן ובעל כוח וזריזות רבה. השתתפות בספורט כלבים כמו ציות, מעקב, זריזות ומבחני יכולת קורסים היא דרך מהנה לתעל את האנרגיה של ה-BT.

בול טרייר רץ

הבעלים צריכים לזכור שהגזע מפגין את העקשנות והאומץ של הבולדוג אבל הוא גם חבר בקבוצת הטרייר. זהו חושב חופשי עצמאי עם מחויבות גבוהה יותר ל'כיף ומשחקים' מאשר למוסר עבודה. בול טרייר פועלים על פי העיקרון שאם זה כיף, הם יעשו את זה. אם לא, למה לטרוח? הפוך את האימון למהנה, והם יצטינו. חיזוק חיובי עם אוכל או צעצועים הוא מקום מצוין להתחיל בו. הוא יכול להצטיין במגוון ענפי ספורט כלבים (כולל זריזות, כדור ספורט, סטייל חופשי, משיכת משקל וקארטינג) וכן בתפקידים כמו זיהוי פצצות, חיפוש והצלה וכשירות, סיוע, התראה בריאותית, כלבי טיפול. אין גבול למה שבול טרייר יכול לעשות אם הם מאומנים בצורה חיובית עם סבלנות והומור.

את הבול טרייר יש להזין במזון איכותי לכלבים, בין אם מיוצר באופן מסחרי ואו ביתי עם פיקוח ואישור של הוטרינר שלך. כל דיאטה צריכה להתאים לגיל הכלב (גור, מבוגר או קשיש). בול טרייר זקוק לתזונה טובה הכוללת סידן טבעי, במיוחד כשהם צעירים. מגדל מומחה אחד נותן לכלבים מעט יוגורט או חלב מלא בבוקר ובערב לפני השינה. היא גם ממליצה להוסיף לתזונה שלהם מזון עתיר סידן טבעי כמו ברוקולי. מומלץ כשהם הם עוברים תקופות של צמיחה מהירה והתפתחות עצם. חלק מהכלבים נוטים לקבל עודף משקל. אז צפו בצריכת הקלוריות וברמת המשקל של הכלב שלכם. פינוקים יכולים להיות כלי עזר חשוב באימון, אבל מתן יותר מדי עלול לגרום להשמנה. למד אילו מזונות אנושיים בטוחים לכלבים, ואלו לא. בדוק עם הווטרינר שלך אם יש לך חששות לגבי המשקל או התזונה של הכלב שלך. מים נקיים וטריים צריכים להיות זמינים בכל עת.    

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שיתוף המאמר:

מאמרים קשורים

חתול באלינזי

חתול באלינזי (Balinese Cat)

טיפול בחתול באלינזי יכול להיות חוויה מתגמלת באמת. המראה הייחודי והאישיות התוססת שלהם בטוח ינצחו אותך, בעוד האופי המסתגל שלהם הופך אותם לבחירה מצוינת עבור סגנונות חיים שונים.

קראו עוד »
קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

 צלול לתוך עולמם של קבלייר קינג צ'ארלס, גזע כלבים מקסים הידוע במראה המובהק ובהתנהגות המקסימה שלהם. מאמר זה בוחן את התכונות הייחודיות שלהם, אופן הטיפול,

קראו עוד »
דילוג לתוכן